Odosobnienie z intensywną praktyką Mindfulness & Compassion

Home Odosobnienie z intensywną praktyką Mindfulness & Compassion

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w weekendowym odosobnieniu w Rajszewie z intensywną praktyką Mindfulness & Compassion!

 

Zadbaj o siebie i spędź z nami dwudniowe odosobnienie w cichej i kojącej okolicy. Podczas odosobnienia będziemy medytować, ćwiczyć jogę, spacerować i słuchać wykładów.

Czasem trudno jest podarować sobie choćby krótki wyjazd, który mógłby nam dać głębszy wgląd w to, co teraz się z nami dzieje. W to, co chcemy osiągnąć, gdy ziemia i nasze wnętrze będzie gotowe na zmiany.

Mindfulness (czyli uważność), jest byciem w pełnym kontakcie z sobą i otoczeniem, polega na doświadczaniu obecnej chwili w świadomy, nieosądzający sposób. Praktyka mindfulness jest szczególnie korzystna dla osób, które przeżywają w swoim życiu stres, chorują na depresję lub po prostu chcą zatrzymać się, by pogłębiać przeżywanie „tu i teraz” w pełni własnego doświadczenia.

 

TERMIN:
9-11 sierpnia 2019

 

PRZEBIEG:
Odosobnienie rozpocznie się w piątek wieczorem o godz. 18:00. Po rejestracji uczestników zaprosimy wszystkich na wykład wprowadzający do uważności i medytacji. W sobotę i niedzielę w programie mamy przygotowane dla Was między innymi: medytacje, zajęcia jogi, zajęcia body-scan, indywidualne rozmowy, pracę w parach oraz znajdziemy także czas na spacery. Zajęcia zakończą się w niedzielę o godz. 20:00.

 

MIEJSCE:
Rajszew (woj. mazowieckie)

 

PROWADZĄCY:
Filip Kołodziejczyk – certyfikowany psychoterapeuta i nauczyciel mindfulness, członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mindfulness
Ewelina Tur – psycholog w trakcie certyfikacji z psychoterapii poznawczo-behawioralnej, nauczyciel mindfulness, członek zarządu Fundacji Rozwoju Mindfulnes

 

KOSZT:
Całość warsztatu bez noclegu: 350 zł. Cena noclegu: 190 zł / dobę. Istnieje możliwość płatności w ratach. Jeżeli podana kwota jest jedyną przeszkodą w podjęciu decyzji o uczestnictwie – prosimy o kontakt.

 

KONTAKT I ZAPISY:
Zgłoszenia prosimy przysyłać na maila: kontakt@iuip.eu.

Ilość miejsc ograniczona. O przyjęciu na odosobnienie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zadatku w wysokości 100 zł. W razie pytań – prosimy o kontakt. Jeśli zbierze się mniej niż 8 osób, warsztat zostanie przeniesiony na inny termin.

 

Uwaga! Ten warsztat nie jest formą psychoterapii. Jeśli niepokoi Cię to, co może się wydarzyć dla Ciebie w trakcie odosobnienia lub jesteś (czy powinnaś / powinieneś) być w procesie formalnej psychoterapii – prosimy o kontakt.