Filip Kołodziejczyk

filip.koodziejczyk.foto_.mae_-300x260

Jestem psychologiem, trenerem, psychoterapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem MBSR i terapeutą MBCT (http://www.institute-for-mindfulness.eu/mbct.html). Ukończyłem pierwszy w Polsce trening nauczycielski  prowadzony przez niemiecki Institute for Mindfulness Based Approches. Obecnie jestem mentorem dla nauczycieli uważności w ramach tego Instytutu.
Jestem absolwentem  magisterskich studiów o specjalizacji psychologia zdrowia i psychoterapia. Ukończyłem 4 letnie szkolenie terapeutyczne metodą psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Obecnie jestem w procesie certyfikacji.
Posiadam wieloletnią praktykę w prowadzeniu terapii indywidualnej oraz warsztatów profilaktycznych i rozwojowych min. w tematyce: Komunikacja w grupie, Uzależnienia, Autoprezentacja, Redukcja stresu, Asertywność . Mam doświadczenie zarówno w pracy z młodzieżą, jak i osobami dorosłymi. Głównym obszarem moich zainteresowań i specjalizacji jest tak zwana Trzecia Fala terapii czyli nurt psychologii poznawczo-behawioralnej (MBSR/MBCT, DBT, ACT, CMT/CFT, MCT), w którym to kierunku nieustannie się rozwijam.
Jestem Członkiem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mindfulness oraz Członkiem zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Zapraszam Cię do skorzystania z szerokiej oferty  proponowanej przez Instytut Uważności i Psychoterapii, w ramach którego prowadzone są warsztaty Uważności, terapia indywidualna oraz grupowa oparte na nurcie poznawczo-behawioralnym oraz Mindfulness i Compassion.

 

Menu