Ewelina Tur

Home Ewelina Tur
Ewelina Tur

 

 Jestem psychologiem w trakcie certyfikacji z psychoterapii poznawczo-behawioralnej, członek zarządu Fundacji Rozwoju Mindfulness.

W swojej pracy zawodowej i klinicznej interesuję się wykorzystaniem mindfulness (w szczególności terapii poznawczej opartej na uważności – MBCT oraz terapii poznawczej opartej na uważnym samo-współczuciu – MSC) w psychoterapii osób cierpiących na zaburzenia nastroju. Prowadzę warsztaty oparte o program redukcji stresu oparty na uważności – MBSR. Obecnie pracuję również jako asystent dydaktyczny w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Specjalizuje się m.in. w terapii zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń stresowych pourazowych PTSD, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, rehabilitacji neuropsychologicznej osób starszych. Pracuje także z osobami borykającymi się z problemem wypalenia zawodowego, negatywnymi skutkami stresu czy kryzysami egzystencjalnymi.

Poza zagadnieniami związanymi z psychoterapią, jej projekty badawcze dotyczą wpływu błędów poznawczych na efektywność działań charytatywnych.